شرکت تاسیساتی و ساختمانی آروین آزما آرتا

ساخت و ساز آروین آزما آرتا بر خدمات استثنایی تمرکز می کند

درباره ما

هرآنچه درمورد شرکت آروین آزما آرتا باید بدانید

آیا پروژه ساختمانی دارید که بتوانیم به آن کمک کنیم ؟

دریافت مشاوره رایگان

زمینه های فعالیت

ارائه کلیه خدمات پیمانکارى تاسیساتی و ساختمانی اعم از موتورخانه، تاسیسات، برق، معماری و عمران، اخذ وام و اعتبارات به صورت ارزی و ریالی از کلیه بانک‌های داخلی و خارجی، انعقاد قرارداد با کلیه اشخاص حقیقی و حقوقی، ایجاد شعب و نمایندگی در داخل و خارج کشور، شرکت در نمایشگاه و سمینارهای داخلی و بین المللی، شرکت در مناقصات و مزایدات دولتی و خصوصی درصورت لزوم پس از اخذ مجوزهای لازم از مراجع ذیربط.

با تیم ما آشنا شوید

دارندگان حق امضا : کلیه اوراق و اسناد بهادار و تعهد آور شرکت از قبیل چک، سفته، بروات، قراردادها عقود اسلامی با امضاء مدیرعامل و رئیس هیئت مدیره همراه با مهر شرکت و همچنین کلیه نامه های عادی و اداری با امضاء مدیرعامل یا رئیس هیئت مدیره همراه با مهر شرکت معتبر می باشد.
اختیارات مدیر عامل : طبق اساسنامه می باشد.

با اعضاء هیئت مدیره شرکت آروین آزما آرتا آشنا شوید .

هادی زندیان
هادی زندیانرئیس هیئت مدیره
آقای هادی زندیان به سمت رئیس هیئت مدیره که به مدت دو سال فعالیت خود را در این پست آغاز کرده است. شما می‌توانید در اینستاگرام وی را دنبال کنید.
علی جودی بابی
علی جودی بابینایب رئیس هیئت مدیره
آقای علی جودی بابی به سمت نایب رئیس هیئت مدیره که به مدت ۲ سال فعالیت خود را در این پست آغاز کرده است. شما میتوانید در اینستاگرام وی را دنبال کنید.
حامد زندیان اجیرلو
حامد زندیان اجیرلومدیرعامل
آقای حامد زندیان اجیرلو به سمت مدیرعامل به مدت ۲ سال و همچنین به سمت عضو اصلی هیئت مدیره به مدت ۲ سال فعالیت خود را در این پست آغاز کرده است. شما می‌توانید در اینستاگرام وی را دنبال کنید.

پروژه های تکمیل شده

در این قسمت پروژه های تکمیل شده شرکت آروین آزما آرتا که به صورت کاملا خلاقانه و منحصر به فرد است را مشاهده کنید.

مشاهده تمام پروژه ها

سخن رئیس هیئت مدیره

hadi zandian

به یاری خداوند بزرگ، شرکت آروین آزما آرتا در راستای مأموریت خود با حفظ کرامت انسانی و تکیه بر دانش و تلاش کارکنان، مشتری محوری را سر لوحه تفکر و تعهد خود قرارداده است تا با رشد و اعتلای دانش و مهارت کلیه کارکنان از طریق آموزش و ایجاد محیطی سالم، شفاف و مشارکت پذیر در درون سازمان و افزایش کیفیت تولید، در جهت رضایت مشتریان و نیز توسعه بازارهای ملی و منطقه ای و دوردست گام بردارد.

آقای مهندس هادی زندیان . رئیس هیئت مدیره
hadi zandian

لذا اینجانب و کلیه همکاران پرتلاش این مجموعه خود را متعهد به پیشبرد اهداف مذکور با استفاده از بهترین و بروزترین امکانات می دانیم. رضایت شما مشتریان گرامی نشان دهنده میزان موفقیت ما در جهت نیل به این اهداف می باشد.

آقای مهندس هادی زندیان . رئیس هیئت مدیره

تعدادی از مشتریان

شرکت تاسیساتی و ساختمانی آروین آزما آرتا با سالها سابقه درخشان و خدمت گزاری صادقانه به همشهریان و هموطنان عزیز جهت اطمینان شما اعلام می‌نماید که این افتخار را داشته است که در خدمات سازمان ها و افراد زیر باشد . امید است که خدمتگزاری پیمانکاری ساختمانی به سازمانهای کوچک و بزرگ و افراد سرشناس و مورد اعتماد مردم زمینه اعتماد بیشتر را برایشان فراهم آورد.

دریافت مشاوره رایگان

اگر پروژه ساختمانی داشتید میتوانید از ما کمک بگیرید